O co soutěžíme

O co soutěžíme

Ceny pro Sazka eLEAGUE CS:GO

Podzimní split Sazka eLEAGUE CS:GO o 130.000 Kč

Česko-slovenská liga elektronického sportu Sazka eLEAGUE má již svůj druhý Counter-Strike turnaj na Sazka Fantasy! Sestav si svůj vysněný pětičlenný tým ze skutečných profesionálních hráčů, sleduj všechny zápasy SEL, sbírej body za individuální výkony hráčů a hraj o výhry v hodnotě 130.000 Kč.

Každé kolo hrajeme o 9.100 Kč

V každém z deseti kol Sazka eLEAGUE budeme hrát o 9.100 Kč. Abys vyhrál některou z desítek výher v hodnotě 500 nebo 300 Kč, stačí postavit svůj tým třeba i jen na jediné kolo.

Každé kolo losujeme 6x500 Kč pro aktivní členy Fantasy Plus

V každém z deseti kol navíc náhodně vylosujeme 6 výherců, kteří dostanou 500 Kč na svůj účet na Sazka.cz.Abys byl zařazen do slosování, musíš mít v době slosování (hned po odehrání kola) členství Fantasy Plus, které lze získat zcela zdarma.

Také musíš na dané kolo mít sestavený svůj CS:GO tým, který sis na dané kolo jakkoliv upravil (nestačí mít překopírovaný tým z minulého kola.)

Na čím více kol turnaje si postavíš tým, tím více máš šancí, že budeš vylosován

Vylepšená Betaverze Counter-Strike Fantasy

Co všechno jsme vylepšili od prvního turnaje se dozvíš zde.

Sazka Fantasy CS:GO stále dolaďujeme a testujeme. Předem se omlouváme za možné nedostatky a zároveň vás prosíme, abyste nám napsali vaše postřehy a nápady ke hře, a to na naši diskuzi, anebo na fantasy@sazka.cz.

Přenášení týmu

V rámci turnaje bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do dalšího. Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body. Tým můžeš upravovat až do samého začátku prvního zápasu každého kola.

Hlavní výhry

Za celkové umístění v podzimním turnaji si ti nejlepší rozdělí dalších 10.000 Kč.

1. místo: 5.000 Kč
2. místo: 2.000 Kč
3. místo: 1.000 Kč
4.-7. místo: 500 Kč

Jak hrát Sazka Fantasy CS:GO

Přečti si, jak hrát Sazka Fantasy CS:GO a podívej se na pravidla bodování.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: