Jak hrát Sazka Fantasy

Princip hry Sazka Fantasy.

Jak hrát Sazka Fantasy

Princip hry Sazka Fantasy.

Co je to Fantasy+

Co je to Fantasy+

Členem Fantasy+ se může stát každý uživatel Sazka Fantasy zároveň registrovaný na Sazka.cz.

Fantasy+ ti nedává přímo v soutěžích žádné body navíc ani jinou “neférovou” výhodu, získáš s ním ale řadu odměn.

Soutěže navíc

Získáš přístup do speciálních soutěží v sekci Denní soutěže, do kterých se běžní členové nedostanou. Můžeš si tak zasoutěžit častěji a tvými soupeři budou pouze další členové Fantasy+.

Rozšířené statistiky, 400 tokenů, VIP diskuze a další

Členové Fantasy+ mají při stavbě týmu přistup k detailním statistikám sportovních výkonů všech sportovců. Díky tomu se mohou lépe rozhodovat, koho do týmu zařadit! Navíc, za kompletní registraci do Fantasy+ dostaneš odměnu až 400 Sazka Tokenů a získáš přístup do speciální diskuzní sekce F+.

Slosování o ceny

Občas oznámíme v novinkách slosování o zajímavé výhry. Do slosování budou vždy zařazeni pouze členové Fantasy+, kteří zároveň budou aktivní v daném období a splní další požadavky, např. budou mít postavený tým v konkrétním turnaji. Slosování je šance, jak se šťastnou náhodou dostat k pěkné výhře, i pokud tvůj tým nebyl zrovna nejlepší!

Vyplácení výher

Všechny výhry ze Sazka Fantasy v podobě finanční odměny na Sazka.cz mohou být vypláceny pouze na tvůj účet na Sazka.cz, kde s nimi pak můžeš naložit, jakkoliv si budeš přát. Tento účet bude nutné spárovat s tvým účtem Fantasy právě pomocí registrace do Fantasy+.

Podpora hry Sazka Fantasy

Sazka Fantasy je největší česká sportovní online hra, provozovaná společností Sazka již od roku 2016. Od té doby si s námi desetitisíce sportovních fanoušků zahráli v desítkách turnajů o výhry za miliony korun. Naše hra přitom byla, je a přejeme si, aby byla i nadále zcela bezplatná.

Všichni naši fantasy hráči, kteří se zároveň registrují na herní portál Sazka.cz, přímo podporují provoz Sazka Fantasy.

Jak získám Fantasy+

Členství Fantasy+ získáš zde. Musíš být přihlášen na svůj účet Fantasy a mít na něm již vsazený alespoň jeden tým, jinak nebude registraci možné zahájit. V registraci bude zapotřebí vyplnit své české mobilní telefonní číslo. Dále e-mail, pod kterým máš registrovaný a plně ověřený účet na Sazka.cz a doplnit několik údajů. Vše lze vyřídit online a zdarma. Pokud při registraci narazíš na jakékoli potíže, neváhej nám napsat na fantasy@sazka.cz.

Telefonní číslo a účet registrovaný na Sazka.cz mohou být spárovány jen s jedním účtem Fantasy a toto spárování nelze změnit ani zrušit.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: