Jak hrát Sazka Fantasy

Princip hry Sazka Fantasy.

Jak hrát Sazka Fantasy

Princip hry Sazka Fantasy.

Jak hrát v partě

Moje parta

V partách hraješ se svými kamarády v soukromé skupině, kde si můžete snadno porovnávat výsledky. Uvidíš tu seznam členů, společný chat a seznam minilig.

Každý hráč Sazka Fantasy může být členem až 15 part. Ty mají kapacitu 30 členů. A jak souboj s kamarády vytvořit? Stačí v sekci Moje parta kliknout na tlačítko “Vytvořit partu”, nebo se nechat pozvat od parťáka přes odkaz. Ten se vytváří v partě přes tlačítko “Pozvánka”.

Odkaz pro pozvání kamaráda do tvé party najdeš přímo v partě pomocí tlačítka "Pozvánka". Kromě toho může kdokoliv o členství v partě požádat v seznamu part. V budoucnu bude také možné pozvat kamaráda přes Facebook.

Miniligy a duely

A jak hodnotíme hráče v partách? Ke každé soutěži si hráči mohou založit miniligu, ve které se vždy rozlosují duely. V nich nastoupí vždy sestavy dvou hráčů proti sobě a ta která získá více bodů ve hře, je odměněna třemi body do tabulky. Do duelu se započítává stejná sestava, jako ta, kterou jsi složil v rámci turnaje.

Bodování

Bodování duelů je stejné jako bodové hodnocení ve fotbale nebo hokeji. Za výhru získáváš 3 body, za remízu bod a za prohru si neodneseš žádný bod. Pokud si soupeř nesestaví tým, kontumačně vyhraješ. Taky se může stát, že jste v partě v lichém počtu a duely by na vás nevycházely. Pro tenhle případ hraje hráč bez soupeře proti průměrnému bodovému výsledku zbylých hráčů v partě.

Kromě toho v tabulce najdeš celkový bodový zisk všech členů party.

Party pro CS:GO

Party zatím nejsou pro turnaje v CS:GO použitelné. Plánujeme party vylepšit v blízké budoucnosti a zprovoznit je také pro CS:GO.

Máš nějaký dotaz?

Podívej se do našich často kladených dotazů, anebo napiš na fantasy@sazka.cz.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: