Jak hrát Sazka Fantasy

Princip hry Sazka Fantasy.

Jak hrát Sazka Fantasy

Princip hry Sazka Fantasy.

Základy Sazka Fantasy

V Sazka Fantasy si můžeš ve fotbale a hokeji sestavit z reálných hráčů ten nejlepší tým. Sportovci jsou ohodnoceni na základě jejich skutečných výkonů, které v utkáních předvedli. Čím víc bodů získáš, tím větší máš šanci na lepší umístění a na jednu z parádních cen.

Je dobré vědět, za co přesně sportovci získávají body! Prostuduj si bodování fotbalu a hokeje.

Soutěže zdarma

Sazka Fantasy je zdarma! K zapojení se do soutěže stačí registrace a sestavení toho nejlepšího týmu ideálně s dodržením rozpočtu. Bez nutnosti vkladu jsi každý týden ve hře o ceny za tisíce korun.

Kromě cen na tebe ale čekají i hodiny zábavy v partách, kde můžeš vyzvat třeba svého nejlepšího kamaráda.

Turnaje

Koncept Sazka Fantasy je postavený na dlouhodobých soutěžích a sportovních akcích. Kromě výher v jednotlivých kolech se tak mohou radovat z krásných cen i ti dlouhodobě nejlepší hráči v turnaji.

Přenášení týmu

V turnajích, které máme na Fantasy vypsané, se tvůj tým automaticky přenáší po celou dobu turnaje do dalších kol. Když si tak třeba zapomeneš jednou vsadit tým, můžeš být stále ve hře o super ceny.

Ale pozor! Koučování chce alespoň trošku pozornosti. Dávej si pozor, aby se ti nepřenesl hráč, který třeba přestoupil do jiného mančaftu. Body bys za něj ve špatném dresu nezískal. Nejzáludnější ale je, že se hráčům celý rok vyvíjí cena. Rychle tak můžou sportovci zdražit a ty se dostaneš k bodové penalizaci.

Upravování týmu

Úprava týmu je možná jak v turnajích, tak i v samostatných soutěžích až do úvodního hvizdu prvního zápasu soutěže. Všiml sis, že někdo z hráčů bude v první půlce jen sedět na lavičce nebo s týmem ani k utkání neodjel? Pak ho ještě klidně vyměň za někoho jiného. Jen si dávej pozor v soutěžích, kde platíš vstup Tokeny. Tam po vsazení už žádnou změnu neuděláš.

Handicap

Svůj rozpočet je dobré si pozorně hlídat. Někdy je ale dost komplikované se do 100 mega vejít a proto jsme zavedli handicap. Pokud rozpočet překročíš, před vyhodnocením soutěže ti jako postih udělíme procentuelní ztrátu bodů.

Přestupy hráčů

Pokud sportovec přestoupil do jiného týmu, a v naší hře je doposud zařazen do týmu starého, potom pozor - za starý tým žádné body nedostane. Body bude získávat teprve, až bude zařazen do nového týmu. To se někdy může ve hře stát se zpožděním jednoho ligového kola.

Sazka Tokeny

V některých kolech turnajů a soutěžích nehrajeme o věcné nebo finanční ceny, ale o Sazka Tokeny. Tato naše virtuální měna potom slouží jako platidlo pro vstup do VIP soutěží s parádními odměnami, anebo si za ně můžeš pořídit něco v našem obchodě.

Typ soutěže - Sestupná (TOP)

Jak kolo v turnaji, tak samostatná soutěž mimo turnaj mohou být typu TOP. Jde o klasickou soutěž, kde ceny vyhrávají ti nejlepší a vítězná sestava vyhrává vždy cenu nejvyšší. Následně umístěné sestavy jsou ohodnoceny sestupně.

Soutěž 50 / 50

Kola/soutěže v turnajích, ale i denní soutěže mohou být typu 50/50. V takové soutěži se stačí umístit se svým týmem v první polovině účastníků, abys měl nárok na výhru. Výhrou jsou obvykle Sazka Tokeny.

Jak se zlepšovat - Statistiky

Každý nějak začínal. V čem se liší ti úspěšní? Chtějí se zlepšovat a věnují tomu alespoň trochu času! Po každé soutěži si otevři svůj tým a tam se ve statistikách sportovců podívej, za co přesně získali body. Nezapomeň se podívat také na vítězné týmy a inspiruj se těmi nejlepšími!

Máš nějaký dotaz?

Podívej se do našich často kladených dotazů, anebo napiš na fantasy@sazka.cz.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: