vám přináší:

Exkluzivní Fantasy zpravodajství

Jedině na isport.cz se dozvíš zákulisní tipy a informace bookmakerů, které budou hýbat nadcházejícími zápasy. Vyber si svůj tým podle profesionálů.

Dnes / 10:30

Přestupy v extralize ONLINE: Do Sparty se vrací trojice odchovanců

Podpisy, přestupy, výměny, příchody borců ze zahraničí i zajímavosti. Všechny extraligové transfery sledujeme ONLINE na iSport.cz.

Celý článek ➡
Dnes / 09:47

Experti volí sestavu pro čtvrtfinále. Sázka na Finy, ale také víra z Pastrňáka

Už ve čtvrtek startují čtvrtfinálové boje na MS ve Finsku a hráči Sazka Fantasy si již nyní mohou sestavit vlastní tým! V rámci turnaje se hraje o výhry za 200 tisíc a 8 zájezdů. Koho pošlete do první lajny a kdo bude vaším kapitánem? Inspirovat se můžete sestavami redaktorů deníku Sport.  

Celý článek ➡
25.05. 08:00

Fotbalové přestupy ONLINE: sledujeme novinky a jednání o posilách

Sledujte fotbalové přestupy, jednání i spekulace ONLINE na iSport.cz.

Celý článek ➡
13.05. 11:50

Pravděpodobné sestavy: Konec ligové sezony ozdobí derby pražských "S"

Nejvyšší fotbalová liga má na programu poslední kolo nadstavby a s ním i oblíbenou Sazka Fantasy. O titulu je sice rozhodnuto, nicméně i poslední kolo nabídne díky derby pražských "S" skvělou podívanou. Mistrovská Plzeň doma přivítá Baník. Zajímavé bude také sledovat, kdo se vyhne baráži. Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
13.05. 09:33

MS v hokeji je tady! Sestav si vlastní tým z reálných hráčů a hraj o 200 tisíc

Už dnes odstartuje hokejové mistrovství světa ve Finsku a Sazka Fantasy vám již popáté přináší možnost sestavit si vlastní tým hokejových mistrů a vyzvat své přátele a tisíce dalších trenérů! V rámci turnaje si zasoutěžíte o výhry za celkem 200.000 Kč a 8 zájezdů v celkové hodnotě 80.000 Kč.

Celý článek ➡
11.05. 09:58

Experti volí TOP sestavu hokejového turnaje. Koho vybrat jako kapitána?

Hokejové mistrovství světa odstartuje ve Finsku už tento pátek a Sazka Fantasy vám již popáté přináší možnost sestavit si vlastní tým hokejových mistrů a vyzvat své přátele a tisíce dalších trenérů! V rámci turnaje si zasoutěžíte o výhry za celkem 200.000 Kč a 8 zájezdů v celkové hodnotě 80.000 Kč. Koho pošlete do první lajny? Inspirovat se můžete sestavami redaktorů deníku Sport.  

Celý článek ➡
10.05. 13:25

Pravděpodobné sestavy: Plzeň čeká těžký duel s Hradcem, Slavia jede do Ostravy

Nejvyšší fotbalová liga má na programu již čtvrté kolo nadstavby a s ním i oblíbenou Sazka Fantasy. Plzeň má k titulu opravdu blízko. Při určité konstalaci výsledků mohou fotbalisté Plzně dokonce slavit titul už ve středu. Nejdříve však musí zvítězit na hřišti Hradce a následně doufat v zaváhání Slavie, která jede do Ostravy. Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
09.05. 09:52

MS v hokeji se blíží! Sestav si vlastní tým z reálných hráčů a hraj o 200 tisíc

Hokejové mistrovství světa odstartuje ve Finsku už tento pátek a Sazka Fantasy vám již popáté přináší možnost sestavit si vlastní tým hokejových mistrů a vyzvat své přátele a tisíce dalších trenérů! V rámci turnaje si zasoutěžíte o výhry za celkem 200.000 Kč a 8 zájezdů v celkové hodnotě 80.000 Kč.

Celý článek ➡
06.05. 08:44

Pravděpodobné sestavy: Sparta zabojuje v Plzni, Slovácko se představí v Edenu

Nejvyšší fotbalová liga má na programu třetí kolo nadstavby a s ním i oblíbenou Sazka Fantasy. Plzeň přivítá Spartu a určitě bude chtít potvrdit cennou remízu z Edenu. Naopak Slavia si už nemůže dovolit žádné zaváhání a musí doma Slovácko bezpodmínečně porazit. Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
Kompletní Zpravodajství ➡
exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: