vám přináší:

Exkluzivní Fantasy zpravodajství

Jedině na isport.cz se dozvíš zákulisní tipy a informace bookmakerů, které budou hýbat nadcházejícími zápasy. Vyber si svůj tým podle profesionálů.

Dnes / 15:59

Přestupy v extralize ONLINE: Šidlík ukončil kariéru, potvrdil Zlín

Podpisy, přestupy, výměny, příchody borců ze zahraničí i zajímavosti. Všechny extraligové transfery sledujeme ONLINE na iSport.cz.

Celý článek ➡
Dnes / 04:30

Fotbalové přestupy ONLINE: novinky z českých i zahraničních klubů

Sledujte fotbalové přestupy, jednání i spekulace ONLINE na iSport.cz.

Celý článek ➡
12.01. 12:02

Premier League je zpět! Sestav si svůj tým a hraj o super ceny

Nový rok rovná se nový turnaj v Premier League! Na Sazka Fantasy si už teď můžeš sestavit svůj tým z hvězd anglické ligy a soupeřit s ostatními trenéry o skvělé ceny. V jarním turnaji Premier League budeme soutěžit o více než 100.000 Kč ! O ceny se bude hrát za celkové pořadí v turnaji i v jednotlivých kolech.

Celý článek ➡
17.12. 10:51

Pravděpodobné sestavy: Baník přivítá Slavii, Sparta ukončí podzim s Hradcem

Nejvyšší fotbalová liga pokračuje devatenáctým kolem a s ní i oblíbená Sazka Fantasy! V posledním kole podzimní části bude nejsledovanějším zápasem duel mezi Baníkem a Slavií. Zajímavé bude také sledovat, zda Teplice naváží na předchozí dvě výhry a oberou o body také Mladou Boleslav. Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
10.12. 10:25

Pravděpodobné sestavy: Rozjetá Slavia přivítá Mladou Boleslav i se Škodou

Nejvyšší fotbalová liga pokračuje osmnáctým kolem a s ní i oblíbená Sazka Fantasy! Hradečtí fotbalisté doma přivítají Slovácko, které vyšlo poslední dvě kola naprázdno. K vidění budou i duely ze dna tabulky. Karviná bude bojovat o první výhru v soutěži ve Zlíně, Teplice pak zavítají do Jablonce. Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
03.12. 09:31

Pravděpodobné sestavy: Slovácko se po Spartě doma pokusí obrat i Plzeň

Nejvyšší fotbalová liga pokračuje sedmnáctým kolem a s ní i oblíbená Sazka Fantasy! Slovácko bude chtít odčinit kolaps z minulého kola a obrat doma po Spartě i Plzeň.  Mladá Boleslav zase bude chtít potvrdit zlepšené výkony proti trápícím se Pardubicím. Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
26.11. 10:11

Pravděpodobné sestavy: Slavia doma s Teplicemi, Liberec jede na Letnou

Nejvyšší fotbalová liga pokračuje šestnáctým kolem a s ní i oblíbená Sazka Fantasy! Skvěle hrající Slovácko pojede bojovat o další body do Českých Budějovic. Slavia pak bude velkým favoritem v duelu s posledními Teplicemi. Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
19.11. 11:53

Pravděpodobné sestavy: Baník přivítá Plzeň, Slovácko se chystá na Spartu

Nejvyšší fotbalová liga pokračuje patnáctým kolem a s ní i oblíbená Sazka Fantasy! Baník přivítá Plzeň, kterou trápí řada absencí. Rozjeté Slovácko pak doma čeká se Spartou souboj o šest bodů. Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
16.11. 11:00

Vyhraj parádní sportovní zážitek se Sazka Fantasy: VIP lístky na hokej

Skvělý výhled na ledovou plochu, příjemné hostesky i pití a jídlo, co se jen do tebe vejde. Sen každého sportovního fanouška se může stát realitou hned pro tři z vás. Sazka Fantasy totiž po delší době dává do cen k soutěžím vstup na utkání české extraligy. A tentokrát je ve hře domácí utkání pražské Sparty s Libercem, které se odehraje v neděli 28.listopadu od 16 hodin.

Celý článek ➡
Kompletní Zpravodajství →
exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: