Vítěz a sestupující

Nerad píšu ukvapený závěry, ale myslím si, že je více než jasné, že Brno ligu nezachrání. Ten tým na to momentálně očividně nemá. Naopak Viktoria se opět přiblížila a pokud Slavia zítra ztratí v Liberci, klidně ji předem označim za mistra. Jak se vedlo vašem oblíbeným klubům? :beer:

1 Like

Dobře když jsme první

Můj názor je ,že Brno igu ještě udrží. Udělají všechno pro to aby jí udržely a dolů půjde Karviná a Jihlava.

No ale pojďme se podívat na následující zápasy Brna.
Jablonec - hraje o Evropu, 6 bodů na druhý místo. Ačkoliv Pelta rád pouštěl zápasy, tentokrát Jablonec vyhraje.

Teplice - jako jednim z mála už v lize o nic nejde, ale na Stínadlech vyhrála letos jenom v minulym kole Sigma. Maximálně 1 bod.

Jihlava - tady by to mohly být 3 body, záchranářský duel by Zbojovka mohla zvládnout.

Ostrava - pokud Baníku vydrží forma, je Brno bez šance. Baník se chce zachránit a vypadá to, že to zvládne…

Takže myslim, že Brno uhraje maximálně 4 - 5 bodů = 24 - 25 bodů na konci a to by nestačilo na záchranu ani teď.

  1. sestupující bude Karviná/Jihlava, ale ani Baník stále nemá hotovo… Pokud trenér Pánik nedokáže udržet euforii na uzdě, mohlo by se to otočit celé proti klubu.

Já to stále vidím na tu Duklu a z celého srdce jim to přeju. Všichni se aspoň nějak snažili zlepšit svůj kádr. Dokonce i Jihlava která přivedla Tilla Schumachera. Brno přivedlo Ashira, Acostu, Bazeljuka aji tam jde vidět nějaká snaha. Slovácko sice taky žádná sláva, ale ti tam mají aspoň pár schopných hráčů. Ale Dukla nejhorší kádr co v lize je. Samá ztracená existence. Holek, Podaný, Kušnír, Jiránek, Holenda. Kdyby tam nebyl Rada tak se ani přes 20 bodů nedostanou. Další 3 body na Baníku, kde neměli získat ani jeden, neboť Ostravě neuznaly dva regulérní góly… :angry: :male_detective::female_detective: Doufám, že konečně spadnou. Z posledních 4 kol, by už neměli získat ani bod a 29bodů na záchranu stačit nemusí.

No vypadá to, že letos by nemuselo stačit ani těch 30, který byly v minulosti vždy zárukou záchrany…
Na tu Duklu se podívej ale i z druhý strany - prodej klubu. Je jasný, že majitel nechtěl dál dotovat tým, když věděl, že ho po sezóně prodá. Teď mu ale sestup může dost zkomplikovat prodej. Přesto si myslím, že Dukla se udrží.
Karviná venku by za bod být mohla, Slavia doma taky - sešívky bez formy a na Julisce to pražskejm týmům moc nejde, Bolka nepředvídatelná - může to být top i průser a poslední kolo Plzeň, který o nic nepůjde, titul budou mít předanej z předpoledního domácího kola - klidně to vypustí stejně jako tenkrát v Edenu poslední kolo 0:4 nebo kolik to bylo.