Preview 17. kola Č:F ligy

Hezkej pátek všem!
Po delší době opět přináším vlastní tipy koho zařadit do sestavy. Rozhodně nebudu tak vtipnej, jako bývá @svexa, ale i tak příjemný počtení přeju :slight_smile:

Teplice - Liberec
Body odjedou pod Ještěd! Liberečtí v posledních 5 kolech neprohráli a naposledy málem udolali úřadující mistry z Plzně. Zato tepličtí si uřízli pořádnou ostudu proti marné Dukle, kde i kvůli dvěma červeným prohráli 0:1. Kabina Liberce je sehraná a zdá se, že funguje dobře. Nebál bych se postavit obranu složenou z Liberce, Nguyen v bráně za 9.5 se mi celkem dost líbí.

Boleslav - Karviná
Komličenko bude řádit, pomůže mu ale hlavně technická záloha! Komličenko za 9.4 milionu? To je skoro vánoční dárek :slight_smile: bodovat by měl v kombinaci se záložníkem Přikrylem (9.8) a Matějovským (6.8).

Jakým týmům bych se vyhnul: Slavia. Po náročném a mizerném utkání v Bordeaux čeká sešívané cesta do daleké Opavy. Ta v poháru dokázala držet krok se Spartou a pro vyčerpané sešívky to nebude nic lehkého. Neříkám, že Slavia nevyhraje. Jen neočekávám takové gólové hody, jako obvykle. Jablonec si myslím po 3 dnech volna taky nevyhraje, navíc na něj bude čekat nepříjemný Zlín. Výkon Plzně může být pak totální bomba, nebo propadák :slight_smile:

Přeju vám klidnej pátek a skvělej víkend :slight_smile:

10 Likes

Pekne napisane Neshpvi. :wink:
Ja naopak verim Slavii, Plzni a Sparte. Mozno mi to nevyjde a budem v minuse a mozno, ze prave naopak. :smiley:

1 Like

Spartě extrémně nevěřím, na Slovácku vyhráli naposledy přes 4 lety a jedním měsícem :slight_smile: + současná forma, nevím nevím.

1 Like

Prave to mi mozno zabezpeci body. Nikto im nebude verit, no ak prekvapia, mozu mi zabezbecit pekne body. V opacnom pripade to uz nebude take dobre. :smiley:

1 Like

Ta analýza vypadá rozumně. A co Plzeň? Chorý dostane zítra od základu odpočinek?

Nevím, chci se tomu vyvarovat. Únava z Moskvy, veledůležitý zápas za 2 týdny doma s AS, špatnej zápas v Liberci. Asi nic, do čeho bych se chtěl pouštět :slight_smile:

Tak vánoční dárek …Komlichenko…Ježíšek nedonesl…:grin:

2 Likes

Karviná se připravila a solidně ho vymazala :slight_smile:

2 Likes