Party - Záložka Bilance

Ahoj trenéři.

Připravujeme grafickou modernizaci hry - a také Part.

V Partách a v miniligách bychom rádi odstranili záložku BILANCE.

image

Zajímalo by nás, jak moc by vám to vadilo? Používáte tuto záložku?

Záložka Duely a Tabulka by nadále byla zachována.

Jinak, my samozřejmě dokážeme změřit, kolik lidí na tu záložku kliká, ale zajímá nás i přímo váš názor.

Já třeba záložku bilance vůbec nevyužívám, takže by mě to vůbec nevadilo :wink:

Na bilanci se zrovna dívám, zajímá mě bodový rozdíl mezi mnou a protihráčem. Ale jsem asi jen jeden z mála. A jinak v rámci modnernizace připravujete co? Předpokládám, že tohle není jediná změna.

V Bilanci jsou vidět jen body za výhru / remízu v duelech. Fantasy body tam nejsou. Opravdu se na to díváte?

Já osobně se na to vůbec nedívám.

Taky tuhle záložku nepoužívám.

Máme partu ve dvou, takže vidím, jak se nám proti sobě bodově daří.

Snad bude v aktualizaci i tenhle topic, který jsem již zmiňoval:

Jinak na bilanci se vůbec nedívám, takže bych si zrušení ani možná nevšiml.

1 Like

Záložku bilance taky vůbec nepoužívám takže její odstranění by mi vůbec nevadilo. Nevím jak to mají jiní hráči, ale moje parta duelové body téměř vůbec nevnímá. Vždy si totiž danou soutěž vyhodnocujeme podle celkových fantasy bodů, které za celou sezónu na rozdíl od duelových bodů vždy ukážou toho nejlepšího. Takže mě osobně by pomohlo, kdyby byla možnost v záložce tabulka řadit hráče podle celkových bodů a ne těch duelových.

2 Likes

Jako správce soutěží Liga bláznů záložky DUELY a TABULKY používám každé kolo, jsou velmi důležité. Záložku BILANCE vůbec nevyužívám, tato záložka mi chybět nebude.

1 Like

Na kartu Bilance se občas dívám akorát kvůli duelům. Jak se duely losují kolo od kola, tak není jasný, kdy kdo koho má v duelu a v Bilanci je aspoň vidět, kdo s kým ještě nehrál/už hrál. Akorát je to teda hrozně nepřehledný a když má parta třeba 20-30 lidí, tak je to trochu detektivní práce to v tom zobrazení dohledat, který políčko patří ke který dvojici. Hlavně v pravý dolní části tý křížový tabulky pak není hned vidět, čí řádek a sloupec patří ke komu (nebo jsem aspoň nepřišel na to, jak se v tom nějak rychle pohybovat a orientovat při větším počtu lidí v partě)

Položku bilance vůbec nevyužívám. Kdybych si to nepřečetla myslím že bych si ani nevšimla že něco měníte :see_no_evil:

Na bilanci se občas dívám, ale přežiju její konec.

Děkujeme všem za odpovědi.

• Záložku Bilance zrušíme. Je hrozně nešikovná, ta matice/tabulka se špatně zobrazuje a téměř nikdo to nepoužívá.

• Duely a Tabulka zůstanou zachovány.

• V Tabulka umožníme řadit pořadí podle SF bodů, ANEBO duel bodů.

• Opravu duelů - aby se neopakovaly ty samé - v téhle fázi nestihneme. Teď děláme grafické vylepšení, aby hra i Parta byly přehlednější a jednodušší na použití, a to i na mobilu.

V další fázi - přelom roku až příští rok - bychom rádi Party vylepšili i po funkční stránce. To znamená mimo jiné vyřešit tento problém s opakujícími se duely.

Jde to tak pomalu, protože SF je malý projekt. Děláme, co se dá. Pomoci nám můžete tím, že budete hrát dál, že pozvete kamarády, že budete mít Fantasy Plus (spárování se Sazka.cz) a že budete na Sazce sázet :wink:

Další věci, co bychom rádi v Partách změnili (toto není SLIB, není to jisté, ale zvažujeme to:

• Parta by nebyla napříč všemi ligami a sporty, ale Partu byste si dávali dohromady vždy jen pro konkrétní ligu. Již by to nebylo “Máme Partu, a uvnitř hromadu Minilig k různým ligám a sezonám”. Bylo by to “Máme Partu na Premier League, a v ní se rovnou hraje PL a POUZE PL, jedna sezóna za druhou, žádná miniliga uvnitř party. Zatímco na českou ligu máme zase jinou Partu, a tam se hraje jen česká liga”.

• Vyřeší se tím, že různí členové Party chtějí hrát různé ligy a nedohodnou se na tom, a pak si v minilize překáží

• Nevýhoda je nutnost dávat stejnou partu přátel dohromady vícekrát pro každou ligu (znovu pozvat kámoše do party pro PL, ELH…). Ideální by bylo to vyřešit nějakým “seznamem přátel”, kterým je snadno pozvete.

• V budoucnu bychom rádi přidali žebříček/pořadí part do každé soutěže. Uvidíte tak, kolik měla bodů vaše parta a jak si vede proti jiným (buďto podle součtu, nebo průměru bodů).

Jak jsem napsal - tato vylepšení nejsou slibem, jen vám dávám vědět, co zvažujeme a k čemu se možná/snad dostaneme.

Samozřejmě se k tomu můžete vyjádřit se svými připomínkami. Jak jistě víte, také pravidelně rozesíláme mailem dotazníky, kde se vás ptáme na vaše názory nejen k partám.

5 Likes

Máme to na seznamu. Ale zatím to nebude.

• JJ, opakované zápasy je velká bolest v rozlosování skupin kde je 30 účastníků . Ale chtělo by to rovnou i umožnit být účastníkem více part než 15-ti, třeba to dát aspoň na 20.
  • Taky by chtělo dělat dříve uzávěrky po skončení ligového kola a dát rozlosování nového. Mnohdy je málo času dělat sestavu nového kola, především v anglickém rytmu víkend-středa, v neděli večer máš v klidu čas si vše připravit, ale do středy se k tomu pak pořádně nedostaneš.
  • Velkou peckou by byla uzávěrka sestav hodinu před výkopem kola, aby nikdo nemohl chytračit dle livesportu na již zveřejněných sestavách zápasů, které se hrají jako první.
  • Navýšení z 15 na 20 zjistíme, zda by to bylo možné v rámci těch vylepšení.
  • To druhé se moc urychlit nedá, ale taky to zjistím.
  • Uzavírku hodinu předem zvažujeme už nějakou dobu. Mnohokrát jsme o tom debatovali. Zatím převážil názor, že zas tak velká výhoda to není - čekat na zveřejnění sestav a na poslední chvíli si upravovat tým. Myslíš, že to má velký vliv? Ta výhoda se vztahuje jen na těch několik prvních zápasů. Je pravda, že teď v nadstavbě začínají třeba 3 zápasy jako první najednou…
1 Like