Nová trička jsou tu, můžete objednávat!

Ahoj trenéři,

lepší pozdě, než nikdy! Snad s námi souhlasíte :sweat_smile:

Takže jsou tu pozdě, ale jsou super, a můžete si vybrat mezi černou a bílou verzí. Trička objednávejte napsáním na fantasy@sazka.cz. V objednávce uveďte adresu, jméno, telefonní číslo, kam chcete tričko zaslat, uveďte barvu černá/bílá a velikost M/L/XL.

Musíte napsat z emailu, na který máte registrovaný svůj Sazka Fantasy účet. Na tomto účtu musíte mít 2500 Sazka Tokenů, které vám při odeslání triček strhneme.

Zatím umožňujeme objednat jen jedno tričko na osobu na 3 měsíce. Ale i pokud máte Tokenů více, sbírejte je dál - vždy se to vyplatí. A než trička dojdou, objednáme nová a na ty rozhodně už nebudeme čekat dlouho.

Přejeme příjemnou hru a příjemné nošení.

14 Likes

Dobrý den, mám dotaz ohledně nově naskladněných triček. S jakým intervalem odpovídáte na žádosti do mailu o tričko ? S ohledem na vysokou poptávku.

3 Likes

Pár dní to může trvat. Ale trička budeme odesílat do konce měsíce.

To jste s velikosti triček nemohli myslet i na velké chlapy? (XXL)

1 Like

Mysleli jsme na ně, jenže jsme si ta XXL tady rozebrali mezi sebou :frowning:

Příště objednáme více! Pardon. Píšu si to.

1 Like

Dorazilo tričko. Děkuji. Jsem tlustý, ale do trička se vejdu.

7 Likes

Taky mi dnes dorazilo tričko a čekání se vyplatilo, je parádní :slight_smile: Kvalitní Alpine Pro, potisk super udělán, nečekal jsem to až takhle dobré, díky moc za to.

2 Likes

Tak Pepo…ted sem rozdelal postu a tez mi dnes dorazilo triko :slight_smile: Sice sme cekali dele,ale cekani se vyplatilo…Tricko je paradni! :slight_smile: