Nová trička jsou tu, můžete objednávat!

Ahoj trenéři,

lepší pozdě, než nikdy! Snad s námi souhlasíte :sweat_smile:

Aktualizace - došla nám černá XL a XXL vůbec nemáme. Obojí ale objednáváme a během dubna budou dostupné velikosti M, L, XL a XXL černá i bílá. Prosím, mějte trpělivost.

Takže jsou tu pozdě, ale jsou super, a můžete si vybrat mezi černou a bílou verzí. Trička objednávejte napsáním na fantasy@sazka.cz. V objednávce uveďte adresu, jméno, telefonní číslo, kam chcete tričko zaslat, uveďte barvu černá/bílá a velikost M/L/XL (XXL bude v dubnu).

Musíte napsat z emailu, na který máte registrovaný svůj Sazka Fantasy účet. Na tomto účtu musíte mít 2500 Sazka Tokenů, které vám při odeslání triček strhneme.

Zatím umožňujeme objednat jen jedno tričko na osobu na 3 měsíce. Ale i pokud máte Tokenů více, sbírejte je dál - vždy se to vyplatí. A než trička dojdou, objednáme nová a na ty rozhodně už nebudeme čekat dlouho.

Přejeme příjemnou hru a příjemné nošení.

24 Likes

Pár dní to může trvat. Ale trička budeme odesílat do konce měsíce.

6 Likes

To jste s velikosti triček nemohli myslet i na velké chlapy? (XXL)

5 Likes

Mysleli jsme na ně, jenže jsme si ta XXL tady rozebrali mezi sebou :frowning:

Příště objednáme více! Pardon. Píšu si to.

4 Likes

Dorazilo tričko. Děkuji. Jsem tlustý, ale do trička se vejdu.

9 Likes

Taky mi dnes dorazilo tričko a čekání se vyplatilo, je parádní :slight_smile: Kvalitní Alpine Pro, potisk super udělán, nečekal jsem to až takhle dobré, díky moc za to.

4 Likes

Tak Pepo…ted sem rozdelal postu a tez mi dnes dorazilo triko :slight_smile: Sice sme cekali dele,ale cekani se vyplatilo…Tricko je paradni! :slight_smile:

3 Likes

Tričko dnes dorazilo, super materiál, skvělý design ! :blush: Díky.

5 Likes

DOBRÝ DEN Jestli mohu požádat o tričko tak tímto činím jméno trenéra Viktorie a jestli by by bylo možné tmavé tričko XL Děkuji Adresa… -smazáno-

1 Like

Dorazilo v pořádku. Vypadá krásně. Díky

2 Likes

Jsme rádi, že se trička líbí :slight_smile:

5 Likes

Dobrý den chci se zeptat zda mám šanci to tričko dostat a nebo nemám s tím počítat když jsem jen částečně přihlášen aco stěmi netty co jsem do dnešní doby nahrál díky. Trenér Viktorie.

1 Like

Pokud máš 2500 sazka tokenů tak ho mít můžeš.

1 Like

Dobrý den,

napište si o tričko na na náš mail fantasy@sazka.cz. Kolega to s vámi vyřídí.

1 Like

Trička už nejsou? Objednáno skoro před měsícem a nic.

1 Like

Objednáno, tokeny strženy a zatím taky nic.

1 Like

Napište prosím na fantasy@sazka.cz. Odesíláme je 1-2x měsíčně.

2 Likes

Ještě jednou, tričko jsem objednal asi před 3 týdny, hned jste mi strhli tokeny a nic.

1 Like

Mně nestrhli nic :-), takže nevím jestli mail došel správně.

2 Likes

V obou případech, napište své dotazy prosím na fantasy@sazka.cz. Tam vám kolegové napíší, kdy vám tričko přijde.

3 Likes