NHL-proč už se nehraje?

Zdravím, můžu se zeptat proč už se nestaví týmy na NHL? Teď se hraje play-off, tak jestli to není tím. Jinak bych uvítal celkově více lig. Momentálně je Liga Mistrů, Fortuna liga, Premier league a bude MS hokej. Dříve bylo i NHL a tenis. Nejsem moc fanoušek tenisu ale NHL bych uvítal všemi deseti. Rád bych časem viděl třeba La Ligu nebo Bundesligu popř. Seria A nebo Ligue 1. Děkuji předem za odpověď a pokud mi něco ohledně NHL uniklo, tak se omlouvám.

1 Like

Ahoj, na NHL stejně jako na další sportovní ligy v tuto chvíli nemáme kapacitu. NHL se hraje prakticky 3/4 roku každý den a je s tím spojeno šíleně moc práce. To, že tady chybí, rozhodně ale víme. Už to tu bylo napsáno mnohokrát, ale byla to soutěž, která komunitu bavila nejméně a proto jsme při rozhodování ukázali právě na ni.

Vím že to dá spoustu práce a vážím si celého projektu. Jenom chci říct že všechno nemusí být za peníze stačí tokeny. Co jsem se pár týdnů koukal zpátky na shop, tak jste všechno měli, jak listky na hokej, tak poukazy na sazku. Já určitě někdy využiju možnost lístků a půjdu se s někým na hokej kouknout. Co jsem se teď koukal, tak ceny na MS jsou kolem 200 tis. což je strašná raketa. Nechci vám tu říkat co dělat a co ne vaši práci odvádíte skvěle ale kdyby jste ceny na MS dali na 190 tisíc a otevřeli La Ligu nebo to NHL. NHL-špička hokeje a La Liga je krásný rychlý útočný fotbal. Nemusí se hrát o miliony. Zkuste to zvážit i když vím že to je náročná práce. Ode mě máte respekt že něco takového provozujete je to doopravdy super nápad a já zůstanu určitě věrný.

1 Like

Ahoj, viaceri sme tu uz neraz vypisovali ohladom NHL, ale aj inych lig. Sice by bolo pekne skladat zostavu z 10 lig, ale proste to nejde. My do toho nevidime, nevieme kolko casu a hlavne penazi ich to stoji a preto nam nezostava nic ine, len si naplno uzivat tie ligy co tu su a mozno casom nas aj niecim prekvapia. :wink: :+1:

A kolik hráčů myslíš, že by La ligu hrálo? Jinak, stačí si projít diskusi a odpovědi na svoje otázky najdeš. NHL tady bylo velkým tématem. Např. zde https://sazkafantasy.isport.blesk.cz/diskuze/t/smutna-zprava/7216/17
NHL fantasy můžeš hrát jinde, ale vyslovit jméno daného serveru je tady zapovězeno. Kdo hledá, najde.

Býval jsem asi největším kritikem toho,že zde letos není v nabídce NHL,ale z odstupem půl roku jsem rapidně změnil názor…Když začne nějaká soutěž,tak ty úvodní počty přihlášených hráčů vypadají skvěle,to jsme někde v tisících apod.Ale časem ten počet aktivních hráčů rapidně klesá,někoho to přestane bavit,někomu se nedaří,tak to zabalí atd.Poznal jsem to hlavně na naší extralize.Taková naše hokejová partička nabídla pro fanoušky NHL alespoň takovou náplast…Tipovačku NHL,ale všehovšudy nás hrálo mezi 10-12 hráči,takže 12 statečných…ale soutěž si skvěle užíváme.Proto si myslím,že celou dlouhou sezonu NHL by zde aktivně dohrálo tak max. 100-150 hráčů a to možná ještě přeháním.Takže se nyní vůbec nedivím SF,že do tohoto projektu nešla.Již jsem pochopil :wink::wink:

5 Likes