NHL mini soutěž 2019 /2020

Jirko, co tam tedy pridat golmana,ten by to hodne rozhodoval.Tady mas hodne shodných tipu na golmana.Nemohl by ale byt kapitan.Honza.

Shodných tipu na hrace/jak zenu nepremyslim/D.

KRACA : Sequin +4, Guentzel (PIT) to má za nulu - hrálo se už 4.10. :slightly_smiling_face::raised_hand_with_fingers_splayed:

SAKULA : kamaráde, přidej taky ruku k dílu. Předem moc díííík ! :wink:

1 Like

seguina jsem již připsal, ale nemohu najíti nabídku na 2.kolo

V hlavičke je rozpis zápasov 2. kola. :slight_smile:

Tu: NHL ----sestavy+výsledky :wink:

1 Like

Ahoj, už jsem si body doplnil. Omlouvám se za zdržení.

2 Likes

Sakula - dík moc - perfektní :+1::wink:

Na 2.kolo ještě golman ne,zatím jen dvě pětky :slightly_smiling_face:

Dodatečné výsledky:

Skodovcicka ( 31 b )
Vohajs ( 7 b )

Tabulku zkompletoval Martin :slightly_smiling_face:

Vedu,tak jako vzdy,.-xd

1 Like

gratuluju jen tak dál, brzy ti budeme dýchat na záda

Diky,ale ja nevim kolikaty jsem,…xddd.Ale je fakt,ze tady se celkem verim,treba oproti vratkym kolam,.-xdGiro.-atd xd

Jen dotaz, když hráč dá asistenci či gól tak + bod se mu k tomu připočítává či ne?

Ano, plus bod se připočítává, s výjimkou gólu/asistence v přesilovce, kdy hráč plus bod nedostává (při přesilovce/oslabení se +/- nedávají). Stačí vždy přičíst, co je uvedeno ve sloupci +/-.

1 Like

Presne tak, +/- sa udeľujú len pri rovnomernom počne hráčov na ľade. Pri presilovkách a oslabeniach sa +/- neudeľuje. :slight_smile:

1 Like

89d61726c37ce336943c9612df02e2d414a5e361_2_690x388

Kolegové již vysvětlili systém +/- bodů,ale stačí se opravdu jen podívat do sloupce +/-…( dnes např. Crosby + 1 ,McDavid 0…):slightly_smiling_face:

McDavid dle mně za dnešek + 7 bodů ( 3 krát asistence plus výhra v zápase) :thinking:.

1 Like

Když umíš napočítat pouze do pěti, to je pak těžké, ale snaha se taky cení. :smiley:

1 Like

McDavid měl ráno, když jsem se díval na livesport.cz i livescore.com, uvedené pouze 2 asistence.