NHL Fantasy na Yahoo.com

tym DROPOM vyhodiš hrača z tymu , ale ja anglicky neviem a tiež som sa to naučil .Proste keď niečo nevieš , tak sa spytaš od toho su kamoši ktory take fanty hravaju.
ja som sa pytal na začiatku tiež hodne.

Tak já to zkusím taky :slight_smile: netuším co od toho čekat ale moc mě to láká :smiley:

Můžu si tam už udělat nějak profil nebo mám počkat až na založení ligy ? Na angličtinu sem taky levé ale měl bych to nějak zvládnout :slight_smile: jinak sem zapálené hráč a budu aktivní :slight_smile:

Okej, budem len rad. A ano, ucet si tam uz mozes vytvtorit. Vsetko ostatne vysvetlim neskôr. :wink:

1 Like

Já hraji Yahoo už druhým rokem, loňský ročník za moc nestál, neboť nebyli moc aktivní lidi v lize, co jsem byl, takže to přišlo o takové to kouzlo soupeření, domlouvání transferů a takhle…
Takže pokud by něco takového vzniklo s aktivními lidmi se zápalem do NHL, tak bych se moc rád přidal, pokud by to bylo možné. :slight_smile:

presne ako pišeš , ta sezona je dlha, a ak neni hrač zapaleny pre tuto fantu na yahoo , tak to prestane hrať .
neaktivny hrači spravia potom v takejto fante s požitku hry tragediu a nechuť.

Super SikiCZ, mozes sa kludne pridat.

Super. Až bude tedy nějaká ta liga vytvořena, tak mi prosím zašlete do PM link a já se pak hned přidám. :slight_smile:

Okej, poslem. :wink:

Nazdar pánové :wink:
Jsem jedním ze členů té fantasy skupiny, která hraje s MOTORHEADEM (Mocným kačerem :smiley:)
Je to opravdu liga na úrovni s aktivními hráči a dobrou diskuzí.
Abychom rozjeli dvě konference, které by čítaly po 12 hráčích, sháníme ještě pár nadšenců.
Proto, kdo má zájem, ozvěte se mi do soukromé zprávy. Pokud tak neučiníte, stejně vás obepíšu sám a můžeme to soukromě prodiskutovat :grinning:

1 Like

Chces sa pridat aj k nam ?

Dobře RoKo, beru to jako férovku. Já půjdu hrát k tobě do ligy a tu půjdeš k nám. Ok?:wink:

1 Like

Cize nikto viac ? Je nas malo, cize neviem, ci sa nam oplati vytvarat ligu… :confused:

Určitě ne, dej se k těm ostříleným borcům co ti to tady nabízejí…

Zvláštní že to nalákalo jen pět lidí :frowning: už sem se nemohl dočkat

Par miest je u nas ešte volnych , maš zajem ?

No já se viděl spíš v nové lize kde si budeme všichni rovni a společně se to budeme ucit. Díky za nabídku ale do tohoto nejdu.

1 Like

Ok , Vela Šťastia.Daj potom vedieť ako, Ťa ta fanta na yahoo baví a čo na ňu vravíš.
Ahoj

Kilda23, také přemýšlím o založení miniligy pro nováčky na Yahoo. Mohli bychom se domluvit.

2 Likes

Ja sice vůbec nevím jak se to hraje ale byl bych moc rád :smiley: