Nhl - AHL - WHL - OHL

Úbytek hráču v Zámoří … Ale spíš nám přináší řadu takových pár jmen
2 roky z5 jsme skoro každý den slyšeli o českých hráčích že bodovali nebo přispěli nějak týmu k výhře ale v poslední době skoro nic o hráčích NHL solnic skoro neslyšíme jen občas … Tedy na brankáře máme až moc dobrý průměr ale to je tak jediný … Zkusím udělat podrobný výpis hráčů za jaký tým Hraje a Bodování . Ale řekl bych že úspěšných hráčů za minulé ročníky bylo teda mnohem více… Úspěšných hráčů a také vyrovnat se konkurenci která je U16- U20 Je vidět na těch mladších hráčích úplně jina kvality :wink:
1.USA…
2.KANADA
3. FINSKO
4. ŠVÉDSKO
5. RUSKO

5 Likes

3 Likes

Tohle je ale okopírovaná tabulka, to není tvoje práce

1 Like

A říkám že je moje ? to sem jen sdílel jestli nevidíš …

1 Like

To je ze stránek Fb - NHL

2 Likes

Já vím, ale psal si, že sám uděláš nějaký výpis a přitom si jen něco okopíroval, proto jsem takto reagoval

1 Like

Zatím sdílel jenom počty golů, tak ho nech, každá snaha se cení :beer:

2 Likes

Kámo je toho dost a není tolik času ale do konce měsíce to sem dám. Teď přibyli další do WHL a OHL takže do konce měsíce to tu bude

2 Likes

Hele zatím to dávám do kupy není to zrovna lehký a čaasově hodně náročné…z NHL hráče plus Farmy. Kdyz ti řeknu tak jeden hráč bude obnášet asi todle "
David Pastrňák 26 let hráč Bostonu. NHl -
Z–541 G–254 A–289 B–544 +/- 80 GV–42 GP–90 GO–0 NHL 2022 - 50 zápasů G - 27 … A 22

Tak mi řekni kolik času strávim na tom takže bohužel to trvá a 24 h to fakt dělat nemůžu :slight_smile: takže děkuju za pochopení

2 Likes