Nedokonalost této hry

Do prdele já mám smůlu tuto sezonu.Zápas SLOVÁCKO-PŘÍBRAM ODLOŽENO!Další postavím 8 hráčů ze SLÁVIE OPĚT ZÁPAS ODLOŽEN!Postavým do týmu SPARTU ZÁPAS ZNOVU ODLOŽEN!A konečně dnes jsem dal do týmu čtyři hráče z Budějovic a OPĚT ZASE ZÁPAS ODLOŽEN!Nejhorší na tom je že když se zápasy dohrají body už vám nikdo nepřipíše. :o(((

Ale ty C.Budejovice.to bylo znamo uz 2 dny predem,tak pokud aspon obcas ctes noviny,kouknes na telku nebo na nejake info o zapasech-musel ses hracum budejek vyhnout,jako cert krize,…xd

2 Likes

Dobře moje chyba to je ,ale stejně nechápu proč je tak těžké dopsat ty body když to týmy později dohrají?Já vím je to jen hra nehrotím to,ale mám tuto sezonu na to smůlu.A znáš to v partě se špičkujeme a já to letošní sezonu odnáším s plnou parádou . :o)))

Myslim si,ze je psano,ze kdyz bude zapas odehran do 3 dnu,body se dopisi.Ale tak zatim se to nestalo.Ja mam taky smulu,odklepl jsem si sestavu v asi 3 kole Premier/smazal jsem ji zrejme sam/ v kole jsem mel skvelych 78 bodu a od te doby mne to taky moc nejde/asi demotivace/.Jsem zvykly v Premier lize hrat hodne nahore.My hrajeme v soutezi paret i fotbalovou a hokejovou tipovacku.

Nemas to Remus nahodou proto,ze chodis do Remusu na Lochotine?XD.

:o))) jojo dřív jsem tam chodívával ted už moc ne . :grinning:

Jsem ještě v jedné velké partě kde sice nikoho neznám,ale mám taky hokej,Anglickou ligu fotbal a taky ligu mistrů

Ja bydlim v lokalite Hradiste.Ale drive jsem tam byl se svarou na pivu.