LIGA BLÁZNŮ, konečné tabulky a žebříček koučů v Premier League 2021-2022

Vše je uzavřené, přináším stejně jako loni shrnující hodnocení sezóny 2021/22. Král je mrtev, ať žije nový král :prince:, tím je „ZavesACS“ :1st_place_medal:.
Letošní sezóna Ligy bláznů byla celkově již čtvrtou v Premier League :uk: , máme tady ale teprve třetího vítěze :thinking:. První dvě sezóny vyhrál „StanleySK“ a v té třetí se stal šampionem „FCVP“.

1. PREMIER LEAGUE: Stejné drama jako sváděl na dálku v posledním kole Premier League Manchester City s Liverpoolem, předvedli v boji o titul šampiona Ligy bláznů naši favorité nejvyšší soutěže, týmy ZAVESACS a JANKY73. Oproti skutečné PL se ale naši oba lídři neloučili se sezónou vítězstvím. Prohra obou v závěrečném kole nic na pořadí neměnila, zvítězil ZAVESACS :1st_place_medal:, JANKY73 :2nd_place_medal:skončil druhý. Na třetí, bronzovou pozici si dělalo zálusk celkem pět týmů, tu si pohlídal FMCITY :3rd_place_medal:, který byl s průměrem 57,94 nejaktivnějším týmem celé LB.

O jedno nesestupové místo v první lize bojovali v posledním kole tři týmy. Zaváhání týmu HEVY nevyužil jak ROZI, tak ani JEDEME. Sestupují proto do druhé ligy s týmy PERDYS, CHELIOS a BCLUB7. Sestupující BCLUB7 (loni 4. místo) a JEDEME (loni 22. místo) hráli nejvyšší soutěž od jejího vzniku, sestupují poprvé.

2. PREMIER LEAGUE: O šestici postupujících ze 2. ligy bylo rozhodnuto již několik kol před koncem. Po roční pauze se jako vítěz druhé ligy vrací do nejvyšší soutěže KubajsACS. Druhým postupujícím (loni první nepostupující) je Rosi25k, který konečně zažije premiérový start a souboje v 1. PL. Také třetí DEFENDER, čtvrtý BuffaloBill, pátý RAKITIC i šestý GeorgeBest budou hrát nejvyšší soutěž historicky poprvé.

Letos odehrálo všech 38. kol celkem 26 týmů. Šest týmů bylo doplněno až v jarní části a bylo odsouzeno k sestupu. Týmu Stanikxxx se ale povedl husarský kousek, umístil se na 18. místě a zajistil si druholigovou účast i v příštím ročníku. To nemůže říct KACHNA79, jeden ze zakládajících týmů LB v Premier League 2018/19 a novou sezónu 2022/23 bude hrát až ve třetí lize. Do trojky jej doprovodí BEJK84, kterému loni utekl postup do nejvyšší soutěže. S výše dvěma zmiňovanými budou přeřazeni do nižší soutěže zmiňovaní jarní nováčkové týmy Michals93, Batsud, Tynec, Lukynfidel. Ti se sestupem víceméně počítali a zajišťovali si jistotu hrát Ligu bláznů, byť to bude až třetí liga.

3. PREMIER LEAGUE: Letos dohrálo plnohodnotně třetí ligu 22 týmů a osm dalších účastníků bylo doplněno až v jarní části. Nebojovalo o tradičních šest postupových míst ale dokonce o sedm, neb do druhé ligy z první sestupovalo jen pět týmů. Postup měli jistý již týmy Pjulek, Sweed, Teplicky, icecube58, WOJTYLLA a Kubikula1893. Tím sedmým se nakonec stal Juryl, který si rozhodující postupový bod zajistil v 38. kole za remízu 65:65 v zápase s prvním v tabulce.

Z nejnižší soutěže se nesestupuje, ale po skončení soutěže je dost času si prohlédnout opravdovou aktivitu zúčastněných. Dle nízkých průměrů tak vyšlo najevo, že minimálně posledních pět kol, neudělalo sestavu hned šest koučů a jejich týmy byly vyřazeny ze soutěže. Pro novou sezónu 2022/23 tak budou volná místa, o účast v této partě můžete žádat již nyní, upozorňuji předem, že budu přijímat jen aktivní kouče se zkušenostmi z proběhlého ročníku.

Níže je kompletní ŽEBŘÍČEK týmů a jejich koučů v kterém byl nejúspěšnější FMCITY s průměrem 57,9 :+1:

Zdraví PIRATES, správce soutěží Ligy bláznů.

PS: reporty z anglické a české Ligy bláznů můžete sledovat na facebooku, stačí dát vyhledat skupinu Fantasy Liga bláznů a přidat se k sledujícím.

8 Likes