Jarní split Sazka eLEAGUE na Sazka Fantasy o 100.000 Kč

Ahoj trenéři,

brzy nám zase začne Sazka eLEAGUE a my si na Fantasy v turnaji ke Counter-Strike zasoutěžíme o 100.000 Kč! O co přesně hrajeme se dozvíte na stránce Ceny. Aktuality o naší lize najdete na Sazka Esport.

Vstup do turnaje zde.

Od minulého roku jsme udělali několik vylepšení hry. Bodování doznalo mírných změn. Nově zavádíme Knife kill (zabití nožem), za který bude 40 bodů a pozor - ten, kdo ho “schytá”, ztrácí 20 bodů. Těchto 20 trestných bodů se mu započítá vždy, nehledě na pravidlo 16 nejlepších kol na mapě.

Další změnou je zavedení 2 bodů za každý Entry frag v kole i pro hráče, který není na pozici Entry fragger. A nakonec jsme snížili základní 4 body za položení/zneškodnění bomby na pouze 2. Jedná se o základní body pro každého, ne o body za specializaci.

Ještě podstatnější změnou ale je vylepšený datový tok výsledků. S provozovatelem Sazka eLEAGUE jsme vyvinuli nový systém, díky kterému budeme dostávat výsledky ze hry rychleji a spolehlivěji. Už žádné čekání týden na vyhodnocení soutěže! Ze začátku pravděpodobně ještě budeme ladit nějaké drobnosti, ale co nejdříve to chceme mít hotovo.

Neváhejte nám napsat své názory a nápady, jak k bodování, tak ke hře celkově.

Do budoucna zvažujeme další vylepšení hry. Stále pracujeme i na nové mobilní verzi - pro všechny sporty - které se dočkáte tento rok!

Přejeme hodně štěstí ve hře.

5 Likes

Vzhledem k odstoupení týmu Sampi je v prvním kole zápas Sampi - Dark Tigers zrušen a nebude bodován.

3 Likes