Analýza 10. kola hokejové baráže

Nazdar trenéři!

Dnes se hraje 10. kolo baráže extraligy a tak jsem se rozhodl, že napíšu krátkou analýzu k zápasům.
Baráž je neuvěřitelně vyrovnaná a všechny týmy mají šanci postoupit. Nejblíže k extralize mají zatím Karlovy Vary, který by se tak po roce vrátily opět do nejvyšší hokejové ligy.

Dnešní duely jsou odvetami nedělních zápasů a jsou to kladenští Rytíři , kdo můžou být nejvíce frustrovaní. Od 1. místa dělilo Kladno 16 vteřin. Po buly posunul Karlovy Vary do prodloužení Baránek, gól ale platit neměl, protože kapitán Skuhravý puk po vhazování zasáhl bruslí a ne hokejkou. Gól srazil rytíře do kolen, což se nakonec projevilo i v nájezdech, které neproměnil ani jeden z kladenských hráčů a Vary si odvezly 2 body. A usuzuji, že ani dnes Kladno nevyhraje. Vary zatím doma v baráži pokaždé bodovaly, navíc motivace obrovského přiblížení extraligy bude klíčová. Očekávám méně gólů a hezké bodové zisky Jakuba Fleka (10.9 mil) a Tomáše Rachůnka (9.5 mil).

O poznání vyrovnanější utkání bude mezi Litvínovem a Jihlavou. Domácím reálně hrozí, že poprvé od svého postupu do extraligy (1959) sestoupí do nižší soutěže. Tomu chce klub určitě zabránit a zdá se, že výkony Vervy jdou pomalu nahoru. Klíčovým duelem, který by mohl napovědět, bude právě dnešní utkání. Pevně věřím, že dnes domácí vyhrají a do sestavy doporučuji Viktora Hübla ( 8.6 mil) a Františka Lukeše (10 mil).

Hodně štěstí všem! :beer:

3 Likes

Viděl bych to stejně :open_mouth:

1 Like