9:0 v Premier League!

Manchester United-Southampton. Výsledek 9:0 se v nejsledovanější lize světa jen tak nevidí, proto si myslím, že stojí za zmínku. Velká poklona Miku Deanovi, že se nebál dát červenou ve 2. minutě. Jasně, Saints měli obrovské potíže s tvorbou sestavy a na Man U se jim dlouhodobě nedaří, ale i tak je to úžasný a nečekaný výsledek. Držení míče 75:25(!) pro rudé ďábly, nebezpečné útoky 100:5, střely na bránu 14:1. Mužem zápasu zvolen Fernandes, režisér hry se 3 kanadskými body. Letos by se v Portugalsku měly konat prezidentské volby, tak doufám, že bude kandidovat. Bruno na Hrad!

5 Likes

Southamptonu bych uznal ten dvoumilimetrový ofsajd a výsledek 9:1. Tohleto rýsování čar a sledování nepostřehnutelnutých pohybů ramen milimetr za ofsajdovou lajnou je vražda fotbalu.

4 Likes

Teď mimo fotbal ale spíše k sázce počítám že bych měl za luka Shawa získat 12 bodů (2 assistence, výhra, utkání bez obdržené branky plus odehraných 60minut)Chtěl bych se zeptat jestli jsem jediný který má tento problém

1 Like

Luke Shaw střídal po poločase, body za odehraných 60min a čisté konto tedy nemůže získat. Pouze 6 bodů za 2 asistence v prvním poločase.

4 Likes

No, mělo to jedinou chybu na kráse. Nepadl 10. gól, který by přepsal historii PL :slight_smile:

1 Like

Hele vůbec tomu nerozumím něco sem tam nackal asito nebud
e jak ruleta…